Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Boraszyce Małe

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg Dolny

Stare Miasto,Brzeg Dolny(Boraszyce Małe + 24 km)

484 999 zł54,36 m² 8 921,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku z 2007 r w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg Dolny

Brzeg Dolny(Boraszyce Małe + 24 km)

370 000 zł56,11 m² 6 594,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronne, świetnie rozplanowane mieszkanie składające się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg Dolny

Warzyń,Brzeg Dolny(Boraszyce Małe + 24 km)

599 000 zł71,05 m² 8 430,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w poszukiwanej lokalizacji Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Szklana

Żmigród(Boraszyce Małe + 24 km)

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Dwupoziomowy dom w kamienicy z potencjałem Żmigród, ul. Szklana Na sprzedaż dom dwupoziomowy położony w kamienicy w Żmigrodzie przy ul. Szklanej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Składowice

Składowice(Boraszyce Małe + 22 km)

360 000 zł5 199 m² 69,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowane w Gminie Lubin obręb Składowice. Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 892 zł68,67 m² 7 587,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Nieruchomości Apartament* Anna Krawiec   bez podatku pcc/bez prowizji! Do sprzedaży duże 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze zlokalizowane w ścisłym centrum w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Wińsko

Wińsko(Boraszyce Małe + 3 km)

600 000 zł5 450 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 5450 m2 usytuowana przy drodze powiatowej nr 36.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Borzęcin

Borzęcin(Boraszyce Małe + 24 km)

198 000 zł1 287 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1287 mkw położona w miejscowości Borzęcin (gmina Żmigród). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol mn/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niemstów

Niemstów(Boraszyce Małe + 22 km)

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niemstów 10 arów - działka budowlana Położona w spokojnej części miejscowości, na powstającym osiedlu, z widokiem na pobliski las. Media: prąd w projekcie, telekomunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kardamonowa

Osolin(Boraszyce Małe + 24 km)

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: aleksandra Grabowska Biuro Nieruchomości grabowscy tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działki budowlane w miejscowości Osolin przy ul. Kardamonowej. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Boraszyce Małe

Boraszyce Małe,dolnośląskie

610 000 €350 m² 1 742,86 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, historyczna posesja w powiecie wołowskim. Skład posiadłości to 5 budynków, w tym: - dwa budynki mieszkalne (jeden jest w pełni odnowiony, z przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boraszyce Małe

Boraszyce Małe,dolnośląskie

610 000 €200 m² 3 050 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, historyczne siedlisko w powiecie wołowskim. Skład posiadłości to 5 budynków, w tym: - dwa budynki mieszkalne (jeden jest w pełni odnowiony, z przyległym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij